Witajcie na moim blogu!

Nazywam się Anka Malusa i od zawsze kocham papier. A najbardziej taki, który czcionką opowiada historie. Jestem wielbicielką książek, języków obcych i kawy.  Zawodowo anglistką. Prywatnie żoną i mamą.

Na moim pierwszym blogu jako Matka Poliglotka piszę o samodzielnej nauce języków z perspektywy matki i filologa. Tutaj natomiast chcę dzielić się z Wami moimi przemyśleniami na temat przeczytanych książek. 

Espresso Books to blog, na którym znajdziecie teksty tak krótkie, że zdążycie przeczytać je nad małą filiżanką kawy.


Nie ma tu miejsca na poważne analizy – takie piszę już w ramach artykułów naukowych i rozprawy doktorskiej z literaturoznawstwa, dlatego postanowiłam, że na moim nowym blogu zamieszkają moje osobiste literackie refleksje ubrane w codzienne słowa.
Dobra, czasem sypnę słowną koronką. Ale tylko czasem.

Zapraszam Was już dziś do wzięcia udziału w wyzwaniu czytelniczym, organizowanym przeze mnie pod hasłem Więcej książek w 2019! Dlaczego zapraszam już teraz? Ponieważ chcę, by do 1.stycznia 2018 zebrała się liczna grupa ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie czytania. Dodatkowo, na stronie wydarzenia na Facebooku już niedługo pojawi się lista podpowiedzi, które ułatwią Wam wybór książek – będziecie mieć czas na skomponowanie własnej książkowej playlisty na 2019 😉 
Innym powodem jest to, że już teraz pluję sobie w brodę, że w bieżącym roku jeszcze do niedawna czytałam stosunkowo mało – z różnych względów. Czas to zmienić!

Kto czyta ze mną? Oto link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/296156180970739

Zapraszam Was na fanpage bloga www.facebook.com/espressobooks oraz Instagram www.instagram.com/espressobooksblog.

Podaję Wam również link do wyzwania językowego 21 DNI Z ANGIELSKIM, które organizuję już w październiku jako Matka Poliglotka: https://www.facebook.com/events/317298838820306/
Ruszamy 1.października!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.